Як отримати онлайн позику

Кредит онлайн на картку – це унікальна можливість швидко отримати кошти, не виходячи з дому. Саме завдяки зручності та лояльним вимогам до позичальників мікрозайми зараз такі популярні. Онлайн позики доступні тим категоріям населення, яким про банківські кредити годі й мріяти: безробітним, студентам, пенсіонерам, матерям у декретній відпустці та ін. До того ж документів вимагається мінімум.

Реєстрація на сайті

Перший крок до отримання мікрозайму – це створення власного акаунту на сайті МФО. Для цього знадобиться:

 • Мобільний телефон
 • Паспорт та ІПН
 • Власна банківська картка

Нікому не передавайте паролі, які надходять для входу, чи підтвердження інших дій на сайті.

Після входу на сайт треба заповнити анкету, на основі якої прийматиметься рішення про схвалення позики, або відмову. Заповнюйте всі обов’язкові та рекомендовані поля, чим більше інформації, тим вищі шанси погодження кредиту. Анкета зазвичай містить декілька розділів: особисті дані, працевлаштування, доходи, додаткова інформація.

Стежте за правильністю введення даних, адже помилка у паспортних даних зведе спробу отримати онлайн позику нанівець, та ще й викличе підозру у шахрайських діях. Вірно вказуйте щомісячне навантаження по виплаті кредитів, це легко перевіряється в українському бюро кредитних історій.

Не варто боятися надіслати власне фото з паспортом, це потрібно для того, щоб пересвідчитися, що ніхто інший не скористався вашими документами для замовлення послуги. Втім, більшість компаній вже від цієї процедури відходить, надаючи перевагу сервісу BankID.

Останній етап – верифікація картки. Вона обов’язково має бути належати позичальнику, мати позитивний баланс і термін дії не менше, ніж три місяці з дати оформлення позики.

Особистий кабінет

Коли реєстрацію та перевірку картки завершено, стає доступним особистий кабінет, де ви можете виконувати ряд дій:

 1. Обирати суму і термін кредиту
 2. Подавати заявку на оформлення позики
 3. Погашати, або продовжувати мікрозайми
 4. Додавати банківські карти
 5. Оновлювати особисті дані та. ін.

Вірно розрахувати кінцеву суму до погашення допомагає кредитний калькулятор. Достатньо, переміщуючи повзунок, обрати термін та суму. В деяких МФО час, на який видається позика, є фіксованим, наприклад, 7, 14, або 30 днів.

Для входу в особистий кабінет потрібен надійний пароль, а також введення СМС коду, тому бережіть свій мобільний номер. Більшість позичальників здійснюють оплату саме через особистий кабінет, бо кошти зараховуються миттєво. Але не варто робити це в останній день, адже від негараздів з Інтернет з’єднанням ніхто не застрахований. Один день зволікання може дорого коштувати.

Поради позичальникам

Аби сервіси онлайн кредитування приносили виключно позитивний досвід, варто дотримуватися декількох правил:

 1. Беріть мікрозайм тільки тоді, коли впевнені, що його вийде швидко повернути
 2. Користуйтеся послугами надійних компаній, перевіряйте наявність ліцензій
 3. Уважно читайте умови договору, перш ніж підписувати згоду на отримання позики
 4. Намагайтеся закрити кредит якомога скоріше

Взагалі, будь-яка фінансова установа вимагає від позичальників максимальної прозорості та пунктуальності, щоб співробітництво було успішним.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *