Швидка грошова допомога

Вираз «онлайн кредит» часом викликає неоднозначні емоції. Хтось вважає, що мікрофінансові організації призначають занадто високі відсоткові ставки, вганяючи людей у борги, а комусь, навпаки, до вподоби можливість швидко отримати гроші, не виходячи з дому. На цю тему можна багато дискутувати, але фактом є те, що без мікрозаймів зараз обійтися важко.

Коли потрібен онлайн кредит

Те що онлайн кредити оформлюють виключно люди, яким не вистачає грошей на прожиток – не більше ніж міф. Постійними клієнтами мікрофінансових організацій є цілком заможні українці, які цінують зручність та оперативність. Ситуацій, коли знадобилися гроші, дуже багато, ось декілька прикладів:

 • несподівано отримали запрошення на важливу подію, потрібно негайно купити подарунок, вбрання, чи відвідати салон краси;
 • до зарплати ще кілька днів, а в магазині останній день діє приголомшлива акційна пропозиція на бажаний товар;
 • трапилася надзвичайна ситуація, наприклад, зламався автомобіль, а готівку забули вдома та багато інших.

Отримати мікрозайм онлайн на картку в Україні можна щодня цілодобово, однак варто не сприймати це як винагороду, чітко усвідомлюючи, що гроші доведеться обов’язково повернути.  

Кому видають мікрозайми

Ще одне свідчення на користь онлайн кредитів – це високий відсоток схвалення заявок. Є ряд цілком платоспроможних категорій населення, з якими банки ведуть співробітництво неохоче:

 • люди, що працюють неофіційно, або щойно влаштувалися на роботу (стаж до 3 місяців);
 • пенсіонери;
 • студенти;
 • матері у декретній відпустці;
 • позичальники, які мають погану кредитну  історію тощо.

Таку лояльність до майбутніх клієнтів можна пояснити тим, що мікрофінансові організації працюють на власному капіталі, на відміну від банків чи кредитних спілок. Тобто, МФО не мають зобов’язань перед вкладниками і партнерами, а отже можуть дозволити собі більші ризики.

Як менше переплатити

Засоби масової інформації перевантажені страшними історіями про те, що, наприклад, людина взяла у борг тисячу гривень, а через декілька місяців вже буда винна цілих п’ять. Насправді ж, переплата за мікрозаймом може бути мінімальною, якщо дотримуватись певних правил.

 1. Обирайте МФО з відносно невисокою відсотковою ставкою. На ринку представлені фінустанови, які кредитують від 1% до 3% на день. Також варто звернути увагу на наявність прихованих комісій.
 2. Користуйтеся акційними пропозиціями. Більшість мікрофінансових організацій надають першу позику під 0%, а постійним клієнтам пропонують суттєві знижки.
 3. Намагайтесь закрити позику якомога швидше, адже нарахування за відсотками здійснюються щодня.
 4. Обов’язково беріть участь у реферальних програмах. Ви можете отримати додаткові кошти і бонуси за друзів, що долучилися до сервісу за вашою рекомендацією.
 5. Чітко дотримуйтеся графіку платежів, адже з першого дня прострочення починає діяти збільшена відсоткова ставка. Крім того, є ризик втратити гарну кредитну історію.

Онлайн кредитування в Україні – явище відносно нове. Жорстка конкуренція у цьому сегменті ринку сприяє вдосконаленню роботи сервісів: брати мікрозайми стає ще зручніше, переплати зменшуються, рівень довіри до МФО зростає.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *