Кредити без довідок та поручителів

Послуги онлайн кредитування стрімко набирають популярності серед українців. Навіть карантин не є завадою схвалення позик, якщо людина має гарну кредитну історію. Якщо на банківський кредит готівкою, або придбання товарів у розстрочку можуть розраховувати лише офіційно працевлаштовані громадяни, то мікрофінансові організації готові надали кредит онлайн без поручителів, довідок про доходи та майна у заставу. На видачу онлайн позики можуть розраховувати усі українці віком 18-90 років незалежно від їхнього соціального статусу.

Чи видають банки кредити без довідок?

Одержати кредит без довідок та поручителів можна і в банку. Зараз всі фінансові установи мають доступ до Українського бюро кредитних історій. Там є інформація про поточні кредити позичальника, наявність або відсутність серйозних прострочень у минулому. Але попри таку прозорість вимоги у банків досить жорсткі, а саме:

 • Офіційне працевлаштування не менше півроку на одній роботі;
 • Наявність постійного місця реєстрації;
 • Невелика сума позики (до 20 тис. грн.);
 • Вік від 21 року.

Ймовірність отримання банківського кредиту збільшується, якщо позичальник вже є клієнтом цього банку, наприклад, отримує в ньому заробітну плату.

Тим, хто працює неофіційно, є студентом, пенсіонером, знаходиться у декретній відпустці, вже має кредити в інших фінансових установах, банки найчастіше відмовляють.

Де отримати позику без зайвих вимог

Якщо банк отримання кредиту не погодив, не варто впадати у відчай, тому що в Україні паралельно діє ринок небанківського кредитування. Взяти мікрозайм набагато простіше: знадобиться лише паспорт, ідентифікаційний код, мобільний номер та власна банківська картка.

Для отримання мікрозайму онлайн на картку потрібно лише декілька дій:

 1. Зареєструватися на сайті мікрофінансової організації.
 2. Внести дані про себе в поля анкети, або скористатися сервісом BankID, якщо це пропонується.
 3. Прив’язати до акаунту власну картку будь-якого українського банку.
 4. Обрати суму та термін позики, скориставшись кредитним калькулятором.
 5. Чекати на рішення про схвалення мікрозайму.
 6. Підписати договір в особистому кабінеті.

Якщо позику погоджено і з умовами кредитування клієнт згоден, гроші будуть зараховані на картку впродовж 15 хвилин. Зазвичай це відбувається миттєво.

Як внести плату за кредитом

Онлайн позика видається на невеликий термін, тому важливо погасити її вчасно. Особливої уваги потребують акційні кредити зі зниженою відсотковою ставкою. Якщо позичальник вийшов на прострочення, то відсоткова пільга скасовується.

Щоб уникнути штрафних санкцій у вигляді пені, неустойки, чи підвищення відсоткової ставки варто зафіксувати дату закінчення договору, щоб встигнути заплатити кошти.

Вносити оплату за онлайн кредитом можна декількома способами:

 • Онлайн в особистому кабінеті;
 • За реквізитами в касі банку, чи з використанням Інтернет-банкінгу;
 • В терміналах самообслуговування;
 • В телефонному режимі, якщо це передбачено МФО.

Радимо здійснювати погашення кредиту не в останній день. Миттєве зарахування коштів відбувається тільки при онлайн оплаті. Через термінал, чи касу банку гроші можуть йти декілька днів.

Якщо коштів на погашення мікрозайму немає, не радимо брати нову позику, щоб закрити попередню. Краще скористатися послугами пролонгації, сплативши лише нараховані відсотки. У більшості МФО пролонгація терміну кредиту є безкоштовною, скористатися продовженням можна стільки разів, скільки потрібно.

Кредити онлайн – це ідеальний спосіб отримати кошти, коли вони вкрай потрібні. Втім, варто пам’ятати, що час спливає швидко і позику доведеться повертати. Тому позичайте гроші розумно.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *